İsim Şehir – Kelime Bulmaca icon

Download İsim Şehir – Kelime Bulmaca APK

İsim Şehir – Kelime Bulmaca
763 votes, 3.75754 / 5
 • Category :

  Word

 • Latest Version :

  1.86

 • Publish Date :

 • Get it on :

  Go to download İsim Şehir – Kelime Bulmaca on Google Play

 • Requirements:

  Android 4.0

 • Author:

İsim Şehir – Kelime Bulmaca description:

Kelime bulmaca kategorisine çocukluğumuzun oyunu İsim Şehir hayvan bitki oyunu ile yeni bir soluk getiriyoruz. Arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz İsim Şehir oyunu artık Play Store'da.

Verilen harfe göre her bir kategori için kelime bulmaya çalışmalısın. Kelimeleri bulurken kimsenin bulamayacağı kelimeleri bulmaya özen göstermelisin. Cevaplayacağın eşsiz her bir kelime senin için maximum puan demek. Oyun içerisindeki heyacan her turda rastgele gelen kategorilerle hiç bitmiyor. Bulmaca oyunlarını seviyorsan, İsim Şehir senin için en iyi seçenek. Toplam 24 kategori içerisinden her tur 7 farklı kategoriye kelime bularak herkesle yarışmaya çalış. Oyunu oynayan bütün kullanıcılarla eş zamanlı olarak yarışmanın keyfini çıkar. Facebook üzerinden kayıt olarak, oyunu oynayan arkadaşlarınla eş zamanlı yarışabilir, onlarla kendini kıyaslayabilirsin.

Oyun içerisinde yer alan kategorilerden bazıları İsim Şehir oyunun klasik kategorileri olmakla birlikte, bulmaca oyunlarında da yer alan popular birçok yeni kategorisiyle İsim Şehir online oyuncularına yeni bir heyecan yaşatıyor. İsim, şehir, bitki, hayvan, ülke, Türk Şarkıcı gibi klasik kategorilerin yanı sıra oyun içerisinde yer alan diğer kategoriler;

-İsim
-Şehir
-Hayvan
-Bitki
-Ülke
-Türk Şarkıcı
-Başkent
-İlçe
-Köy
-Meslek
-Renk
-Üniversite
-Otomobil Markası
-Nba Oyuncusu
-Futbol Takımı
-Yemek
-Türk Dizi
-Çiçek
-Şirinler
-F1 Sürücüsü
-Yabancı Dizi

Oyunu oynarken sana yardımcı olacak ipuçlarıyla oyun keyfini artırmak senin elinde. 6 farklı ipucu sayesinde, zorlandığını kelimeler için yardım bulabilir hem de interaktif ipuçları sayesinde oyundan aldığın heyecanı artırabilirsin. Oyun içerisinde sana yardımcı olacak 6 farklı ipuçları;

-Harf Al (Doğru bir cevabın içerisinden rastgele bir harfi senin için aydınlatır. Kelimenin kaç harf olduğu ve aydınlanan harfler sayesinde cevabı bulmanı kolaylaştırır.)

-Harf Değiştir (Bazı kategorilerde bazı harfler için kelime bulmak zor hatta imkansız olabilir. Bunun için harf değiştirebilir o kategori için verilen diğer harften kelime bulmaya çalışabilirsin. Aynı zamanda maximum puan almak istiyorsan, Harf değiştirerek eşsiz cevap verebilirsin.)

-Cevap Kontrol (Yazdığın kelimeden emin olmadığın durumlarda, bunu bize onaylatabilirsin. Kelimeyi kontrol edip seni bilgilendirir.)

-Karışık Cevap (Doğru bir cevabın harflerini karıştırarak sana sunar. Kelimenin doğrusunu yazmak artık senin elinde.)

-Görsel İpucu (İpucu almak istiyorsan, görsel ipucu tam sana göre. Ekrana getirilen fotoğraf sana yardımcı olacak.)

-Cevap Al (Aklına hiçbir cevap gelmiyor, vaktin daralıyor ve puanım iyi olsun istiyorsan, cevap al ipucu senin icin tasarlandı. Bu ipucu sayesinde doğru bir cevap yazılı olarak ekrana getirilir.)

İsim Şehir oyunu puzzle, kelime, bulmaca oyunlarından keyif alanlar için birebir! Oyunu eş zamanlı olarak herkesle oynayabilir, genel kültürünü ve kelime hazineni onlarla karşılaştırabilirsin.

İsim Şehir oyununu farklı kılan, arkadaşlarla olan rekabeti dolayısıyla yaşanan keyiftir. Arkadaşlarının ne yaptığını merak ediyorsan, Facebook ile kayıt olmalısın. Kendini onlarla karşılaştırabilir ve oyundan aldığın hazzı artırabilirsin.

İsim Şehir ya da Hayvan Bitki olarak bilinen bu kelime oyunu, bir çocuk oyunu olarak da oldukça eğiticidir. Çocukların kelime haznelerini genişletmelerine ve bilgilerini tazelemelerine yardımcı olur.

İsim Şehir Online, klasik bir kelime oyunu değildir. Çok yönlü doğası sayesinde aynı zamanda bir puzzle, bulmaca, eğitim/eğitici, genel kültür yada bilgi yarışması olarak da oynanabilir.

Klasik bilgi yarışmalarından farklı olarak isim şehir, hızlı oynanışı sayesinde eğlenceli dakikalar sunar.
Package Name : com.arrow.isimsehir

Video trailer for İsim Şehir – Kelime Bulmaca APP